Tagi

Archiwum

Nowa odsłona loftów w internecie!

~red., 2010-09-27
Niezależnie, czy mamy do czynienia z postindustrialnym surowym hard loftem, czy coraz popularniejszymi soft-loftami - loft to specyficzny rodzaj mieszkania, który jak żaden inny daje poczucie wolności i pozwala na wyrażenie osobowości i charakteru jego użytkownika - indywidualisty o nieszablonowym podejściu do życia i nieograniczonej wyobraźni.

I właśnie w taki sposób - przez pryzmat stylu życia mieszkańców loftów chcemy pokazywać Wam te niekonwencjonalne przestrzenie mieszkalne na łamach nowego serwisu lofty.gda.pl.

Mamy nadzieję, że serwis posłuży Wam jako źródło informacji, inspiracji oraz platforma wymiany myśli na tematy związane z loftami. Znajdziecie tu ciekawe zdjęcia i wizualizacje, artykuły na temat loftów, wypowiedzi architektów, nowinki ze świata designu, architektury oraz aranżacji wnętrz, które mogą stanowić dla Was kopalnię pomysłów oraz inspirację przy aranżacji własnego loftu. Na stronach serwisu odnajdziecie również wyszukiwarkę loftów, linki do ciekawych stron internetowych oraz galerię zdjęć.

Serwis będzie stale aktualizowany i rozbudowywany o nowe działy. Już wkrótce uruchomimy forum użytkowników, na którym będziecie mogli podyskutować na temat loftów, czy wymienić się pomysłami aranżacyjnymi. Dla architektów i projektantów wnętrz szykujemy atrakcyjne konkursy.

Z myślą o przedstawicielach mediów stworzony został dział "Dla prasy" zawierający informacje i materiały zdjęciowe z możliwością ich pobrania bezpośrednio ze strony. Serwis kierujemy do wszystkich zainteresowanych tematyką loftów: do ich użytkowników, entuzjastów, jak i osób, które są na etapie poszukiwania własnej przestrzeni do zamieszkania.

Komentarze: 1
Wydrukuj artykułAby dodać komentarz, Zaloguj się!