Tagi

Archiwum

Ostatnia szansa na loft w 2011 roku!

~red., 2011-09-05
Już za miesiąc zostanie oddany do użytkowania kolejny budynek w apartamentowym kompleksie Fort Forest. Wśród kilku pozostałych do sprzedaży lokali znajdują się dwa atrakcyjne lofty 108 i 138 m2.

Pierwszy z nich (2/B/13) to dwupoziomowy, pięciopokojowy loft z dwoma łazienkami z oknem, doświetlony wschodnim i zachodnim światłem. Kuchnię zaprojektowano jako przestrzeń otwartą jednak istnieje możliwość jej wydzielania jako niezależne pomieszczenie. Salon otwiera się przeszkleniem na całą kondygnację na południowo-zachodni balkon. Atutem loftu jest atrakcyjna cena 461 613 zł brutto.

Drugi loft (2/C/16) to niezwykle atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących niebanalnej przestrzeni do indywidualnej aranżacji. Do najważniejszych cech loftu zaliczyć należy zachodnie doświetlenie przenikające przez dwukondygnacyjne przeszklenie salonu oraz oświetlające przestronny balkon z wyjściem z salonu i sypialni. Loft wyposażony jest w dwie komfortowe łazienki i wydzieloną garderobę. Usytuowanie budynku i samego loftu gwarantuje zachowanie istniejących walorów widokowych na las zarówno z salonu, jak i z sypialni na piętrze. Również i tutaj cena stanowi ogromny atut gdyż za 585 651 zł brutto otrzymujemy 138 m2 komfortowej i oryginalnej powierzchni loftu.

Zobacz ofertę ostatnich wolnych loftów i zamieszkaj w Fort Forest jeszcze w tym roku! >>

Komentarze: 0
Wydrukuj artykułAby dodać komentarz, Zaloguj się!