Tagi

Archiwum

Pierwsze lofty w Altoria Apartamenty

~red., 2011-08-18
Odbiory apartamentów i loftów w budynku nr 1 zaplanowano na koniec lata, ale już teraz możemy zobaczyć jak prezentują się pierwsze lofty realizowane przy ul. Strzelców w Gdyni.

Duże przeszklenia loftów przebiegające przez wysokość dwóch kondygacji w oprawie z żelbetowych ram i wapiennych okładzin to charakterystyczny element południowej elewacji pierwszego z realizowanych w ramach Altorii budynków, w którym znajdują się 3 lofty o powierzchniach od 98 do 145 m kw.

Oprócz dużych przeszkleń, niezaprzeczalnym atutem loftów w Altoria Apartamenty są duże tarasy znajdujace się na dachu budynku oraz malownicze widoki na panoramę miasta i Zatokę Gdańską!

Kompleks Altoria Apartamenty położony jest w sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, z dobrą komunikacją z centrum Gdyni, Sopotem i Obwodnicą. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstają 3 kameralne budynki skupione wokół wyłączonego z ruchu kołowego dziedzińca, który w swoim wnętrzu skrywać będzie orientalny ogród z oryginalną małą architekturą, urokliwymi skwerami i alejkami. Teren kompleksu będzie ogrodzony, objęty systemem kontroli dostępu i monitorowany. Do wyłącznego korzystania przez mieszkańców oddana zostanie świetnie wyposażona sala fitness.

Wnętrza jednego z loftów Altorii (100 m kw.) prezentowaliśmy jakiś czas temu na stronach naszego serwisu w postaci wizualizacji z przykładową aranżacją w kolorach bieli, czerni i złota. Teraz możemy przekonać się, jak lofty te wyglądają w rzeczywistości.

Komentarze: 0
Wydrukuj artykułAby dodać komentarz, Zaloguj się!