Tagi

Archiwum

Uwaga konkurs Loft Design!

~red., 2011-05-25
Ogłaszamy konkurs na aranżację wnętrza loftu "Loft Design". Warto powalczyć, bo łączna pula nagród do zdobycia to 20.000 złotych! Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

Konkurs "Loft Design" ma na celu promowanie wizji loftów jako stylu zamieszkiwania dla zwolenników przestronnych, niekonwencjonalnych wnętrz o wyjątkowym charakterze i oryginalnej architekturze - awangardowych, a zarazem komfortowych przestrzeni mieszkalnych o dużych możliwościach aranżacyjnych, których ostateczny kształt zależy praktycznie wyłącznie od indywidualnych potrzeb, upodobań i stylu życia ich mieszkańców.

Zgłoszone do konkursu prace zostaną zaprezentowane na stronach naszego serwisu i równolegle do obrad Komisji Konkursowej, zostaną poddane ocenie internautów.

Uczestnicy
Konkurs kierujemy przede wszystkim do studentów architektury, akademii sztuk pięknych, architektów, magistrów sztuki i projektantów wnętrz oraz pracowni architektonicznych i projektowych.

Zadanie
Zadaniem konkursowym jest opracowanie projektu aranżacji wnętrz wskazanego przez Organizatora loftu z zaproponowaniem funkcjonalnych rozwiązań aranżacyjnych o innowacyjnym charakterze, z uwzględnieniem aktualnych trendów i w zgodzie z zasadami sztuki budowlanej.

Nagrody
Dla trzech najlepiej ocenionych przez Komisję Konkursową prac przyznane zostaną atrakcyjne nagrody pieniężne:
I nagroda - 10 000 zł
II nagroda - 5 000 zł
III nagroda - 3 000 zł

Zgłoszenia
Aby wziąć udział w Konkursie należy zapoznać się z treścią Regulaminu Konkursu, a następnie zarejestrować się wypełniając formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie serwisu.
Dla każdego zgłoszenia Organizator indywidualnie przydzieli loft, który będzie stanowił przedmiot pracy konkursowej i prześle Uczestnikowi materiały niezbędne do jej realizacji w formie plików .dwg wraz z briefem. Zgłoszenia przyjmowane będą do 01.07.2011 r., a na gotowe prace konkursowe czekamy do 11.07.2011 r.

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia!

Komentarze: 0
Wydrukuj artykułAby dodać komentarz, Zaloguj się!