Tagi

Archiwum

Nowe lofty w budynku z wielkim różanym ogrodem w ofercie Patio Róży!

~red., 2011-06-14
W ofercie rezerwacyjnej Patio Róży pojawił się właśnie nowy budynek, a w nim lofty w szerokim wyborze powierzchni od 72 do 135 mkw!

Ponieważ najbliższe sąsiedztwo Patio Róży to zabudowa jednorodzinna i willowa oraz zielone tereny rekreacyjne, to widoki z Patio Róży zarówno na okolice jak i na wewnętrzne różane patia są po prostu przepiękne i niczym nie zasłonięte. Mieszkając w lofcie Patio Róży można je podziwiać już nie tylko z okien, które często posiadają ponadstandardowych rozmiarów przeszklenia, ale często ze sporych rozmiarów tarasów, które w nowo wprowadzonym do oferty budynku nr 5 Patio Róży osiagają powierzchnie 68 mkw.

Patio Róży to urokliwy, kameralny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w centrum Gdyni Zachód. W ramach osiedla zrealizowano już 4 budynki wielorodzinne wraz z lokalami usługowymi. To co wyróżnia Patio spomiędzy innych ofert to przestronne, dostępne wyłącznie dla mieszkańców wewnętrzne dziedzińce w formie ogrodów. I to co wyjątkowo warte podkreślenia to urbanistyka osiedla - taki wewnętrzny, ogrodzony dziedziniec to przestrzeń, którą otaczają tylko dwa budynki!

Komentarze: 0
Wydrukuj artykułAby dodać komentarz, Zaloguj się!