Tagi

Archiwum

Konkurs Loft Design - wyniki głosowania Internautów

~red., 2011-08-10
Szanowni Uczestnicy Konkursu i Użytkownicy serwisu www.lofty.gda.pl,

Z przykrością jesteśmy zmuszeni poinformować o konieczności unieważnienia Konkursu na projekt aranżacji loftu "Loft Design" w części dotyczącej Nagrody Internautów.

Niestety wyniki głosowania Internautów uległy zafałszowaniu wskutek nieuczciwego działania kilku osób, które w sposób niezgodny z Regulaminem konkursu "Loft Design" dopuściły się głosowania wielokrotnego, z użyciem automatycznie generowanych adresów e-mail (w tym generowanych przy użyciu dynamicznych adresów IP).

Wychodząc z założenia, iż przyznanie Nagrody Internautów, w sytuacji istotnego wpływu na jego wyniki, głosów wygenerowanych w sposób nieuczciwy, nie odzwierciedlałoby rzeczywistej woli Użytkowników Serwisu, Organizator Konkursu, na podstawie rozdz. VIII pkt 1 Regulaminu Konkursu, zadecydował o unieważnieniu wskazanej części Konkursu.

Nagroda Internautów w tej sytuacji nie zostanie przyznana w aktualnej edycji Konkursu. Uprzejmie informujemy, iż w pozostałej części (tj. wybór Laureatów Konkursu Loft Design) nagrody w Konkursie zostaną przyznane w dacie 30.09.2011, po wyborze Laureatów przez Komisję Konkursową.

Zamieszczamy aktualną treść Regulaminu Konkursu >>

Komentarze: 4
Wydrukuj artykułAby dodać komentarz, Zaloguj się!