Tagi

Archiwum

Wybieramy najlepszą aranżację loftu w konkursie Loft Design. Można już głosować!

~red., 2011-08-02
Rozpoczął się pierwszy etap wyłaniania zwycięzców Konkursu, w którym użytkownicy serwisu www.lofty.gda.pl zdecydują, kto otrzyma tytuł Laureata Nagrody Internautów oraz 2 000 złotych!

Do konkursu zgłosiło się ponad 600 uczestników z całej Polski i z Europy, którym losowo przydzieliliśmy jeden z trzech loftów (które prezentujemy powyżej). Zadaniem uczestników konkursu była aranżacja loftów według ich autorskich pomysłów z uwzględnieniem stylu życia oraz potrzeb potencjalnych mieszkańców przydzielonch loftów.

Otrzymaliśmy blisko 100 prac, które publikujemy dziś na łamach serwisu www.lofty.gda.pl poddając je ocenie Internautów. Zanim jury konkursowe ogłosi swój werdykt, każdy zarejestrowany użytkownik serwisu może zagłosować na najlepsze prace konkursowe i tym samym zadecydować, o tym kto otrzyma tytuł Laureata Nagrody Internautów Konkursu Loft Design oraz 2 000 złotych.

Jak zagłosować?

Prace konkursowe oceniamy w skali od 1 do 6. Na każdą pracę użytkownik może oddać pojedynczy głos. Głosowanie jest możliwe na stronie www.lofty.gda.pl/konkursy, po wcześniejszym zalogowaniu się. Nowych użytkowników zapraszamy do rejestracji w serwisie, co trwa zaledwie kilkanaście sekund. Po rejestracji logujemy się i przechodzimy na stronę z prezentacjami prac poprzez kliknięcie linku poniżej. Głosowanie potrwa od dziś (2. sierpnia) do niedzieli (7 sierpnia).

Serdecznie zapraszamy do oglądania prac i głosowania na www.lofty.gda.pl, a uczestnikom konkursu życzymy powodzenia!

Komentarze: 0
Wydrukuj artykułAby dodać komentarz, Zaloguj się!