Tagi

Archiwum

Loft - przestrzeń dla indywidualistów

~red., 2010-09-24
Jeśli jesteś zwolennikiem przestronnych, niekonwencjonalnych wnętrz o wyjątkowym klimacie i oryginalnej architekturze, które odzwierciedlą twój charakter i osobowość to loft będzie rozwiązaniem wprost idealnym dla Ciebie.

Loft to z pewnością styl zamieszkiwania dla każdego, kto posiada fantazję, ceni sobie niezależność, przestrzeń i nie boi się wyzwań, jakie ta przestrzeń przed nim stawia. Wszystko tu zależy od potrzeb, upodobań i stylu życia mieszkańców.

W zależności od posiadanej powierzchni loft zaspokoi zarówno wymagającego indywidualistę, parę młodych aktywnych ludzi, jak również rodzinę z dziećmi. Otwarta przestrzeń loftu pozwala bowiem na dowolne jej zagospodarowanie dając ogromne możliwości aranżacyjne, a dodatkowa powierzchnia w postaci antresoli posłużyć może zarówno jako osobista sala fitness, biblioteczka, pomieszczenie do pracy czy wypoczynku, jak i dodatkowa przestrzeń na pokoje dla dzieci.

To, co z pewnością łączy mieszkańców loftów, to nieszablonowe podejście do życia i oryginalność wynikająca z nieodpartej potrzeby wyjątkowych doznań każdego dnia.

Komentarze: 0
Wydrukuj artykułAby dodać komentarz, Zaloguj się!