Tagi

Archiwum

Nowe lofty na ulubionym osiedlu gdynian!

~red, 2011-01-31
W ofercie sprzedażowej osiedla Sokółka Zielenisz pojawił się nowy budynek - 2 piętrowy z poddaszem i antresolą, z wewnętrznym zielonym dziedzińcem i małym placem zabaw.

Sokółka Zielenisz to nowa, interesująca propozycja mieszkaniowa w rejonie Gdyni Zachód - ceny m2 loftu zaczynają się tu już od 3 024 zł brutto, a najbliższy termin odbioru to jesień tego roku! W ramach osiedla zrealizowano i oddano już dwa wielorodzinne budynki (których zdjęcia prezentujemy powyżej). To urokliwie osiedle położone jest w sąsiedztwie lasu, zielonych terenów rekreacyjnych i zrealizowanej Sokółki II.

Wielorodzinny 2-piętrowy budynek z poddaszem i antresolą posiada windę i podziemną halę garażową. Odznacza się ciekawą architekturą i wyjątkową dbałością o standard i wykończenie części wspólnych. Należy podkreślić, że inwestor szczególnie zwraca uwagę na jakość zagospodarowania terenu wokół budynków, małą architekturę i zieleń. W przypadku Sokółki Zielenisz osiedlowa zieleń ma stać się naturalną kontynuacją otaczającej osiedle bogatej przyrody. Co ciekawe, osiedlowe uliczki i ścieżka rowerowa przechodzą tutaj w …szlak turystyczny.

Ogródki, kameralne place zabaw, zielony skwerek osiedlowy oraz specjalny teren rekreacyjny do użytku mieszkańców dopełnią satysfakcji z zamieszkiwania w tym sokółkowym osiedlu. W ofercie budynku nr 6 znajduje się aż 8 powierzchni typu LOFT - od 78 do 158 m2!

Sprawdź ofertę!

Komentarze: 0
Wydrukuj artykułAby dodać komentarz, Zaloguj się!